• ورود/عضویت
1395/10/15 11:36:18 شناسه خبر :5710
«دنگال» داستان واقعی مردی با دو دختر قهرمان کشتی‌اش!/ فیلمی که ظرف 5 روز جزو 25 فیلم پرفروش تاریخ سینمای هند قرار گرفته است
همه منتظر ماه دسامبر و نمایش"دنگال" ساخته نیتیش تیواری با نقش‌آفرینی عامرخان بودند. عامرخان بازیگری گزیده‌کار و در انتخاب فیلمنامه‌ها وسواس خاصی دارد.

"دنگال" که با سرمایه‌گذاری شعبه کمپانی دیسنی در هند تولید شده,ماجرای مردی است که دلش می‌خواهد پسری داشته باشد و پسرش قهرمان کشتی شود. اما خداوند به او چند دختر عطا می‌کند و این مرد به دخترانش ورزش کشتی را یاد می‌دهد و دو دختر او در ورزش کشتی به مقام قهرمانی جهانی دست پیدا می‌کنند.

ماجرای این فیلم واقعی است. دنگال ظرف 5 روز با فروش 132.43 کرور روپیه جزو 25 فیلم پرفروش تاریخ سینمای هند قرار گرفت و تا امروز بیش از 250 کرور روپیه فروخته است. در حقیقت خیلی از کارشناسان منتظرند ببیند آیا دنگال می‌تواند رکورد"پی کی" دیگر فیلم عامرخان را بشکند یا نه؟ دنگال با فروش طوفانی اش نه تنها جدول پرفروش های سال 2016 بلکه تاریخ سینمای هند را جابه جا کرد. سلمان خان پس از نمایش فیلم دنگال نوشت که عامرخان بهترین بازی کارنامه ی کاری خود را در این فیلم به نمایش گذاشته است. کافه سینما به زودی نقد این فیلم رامنتشر خواهد کرد.

منبع: کافه سینما

درج نظر
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :

نظرات شما :
  تبلیغات