• ورود/عضویت
سیگنال موجود است
3.00 داستان و روایت / موضوع (3.0)
بازی بازیگران / مجری (3.0)
کیفیت ساخت (3.0)
کارگردانی (3.0)

کارگردانی : مهدی مظلومی
تهیه کنندگی : مسعود فرخنده طینت
فیلم نامه نویس : امیر برادران
بازیگران : امید روحانی ، سیامک انصاری ، مهران غفوریان ، لاله صبوری ، مرضیه صدرایی ، محمود بصیری ، حامد وکیلی
کشور : ایران
ژانر : کمدی(Comedy) ، درام(Drama)
خلاصه داستان : داستان این سریال درباره جوانی به نام پرهام است که سودای خوانندگی در سر دارد اما در هیچ کدام از سبک های موسیقی به موفقیت دست پیدا نمی کند. بنابراین به تشویق دو تن از دوستان خود تصمیم می گیرد که برای خوانندگی به خارج از کشور سفر کند و ...

مدیر تصویربرداری: محمد کاظمی؛ مدیر صدابرداری: سیامک نیازی؛ طراح صحنه و لباس: فروزان جلیلی فر؛ مدیر تولید: ناصر هادیان فر

مدیر تدارکات: مرتضی کریمی؛ مجری طرح: داریوش سهرابی؛ دستیار کارگردان و برنامه ریز: کیوان جمالی و....

پخش از: شبکه نمایش خانگی

 

خبرهای مرتبط
مدیرکل امور نمایش سیما از در اولویت بودن ساخت سریال‌های الف ویژه «سلمان فارسی» به کارگردانی داود میرباقری و «حضرت موسی(ع)» فرج‌الله سلحشور برای تلویزیون خبر داد. مراحل ساخت این آثار بعد از «معمای شاه» و «سرزمین کهن» آغاز می‌شود.

محمدرضا تخشید مدیرکل امور نمایش سیما درباره ساخت سریال‌‌‌های فاخر گفت: در ساخت سریال‌های فاخر سریال‌های الف‌ویژه زیادی از جمله شهید طهرانی مقدم، سلمان فارسی و کارهای جنگی و دفاع مقدسی پیش‌بینی شده است و این تعداد چون از حد و اندازه توانایی‌های سازمان صداوسیما از نظر تعداد و تامین منابع مالی خارج بوده است، شروع به ساخت سریال‌ها براساس اولویت‌ها کرده‌ایم.

وی افزود: در این میان در ساخت سریال‌های «سلمان فارسی» و «حضرت موسی(ع)» و کارهای جنگی مقداری جلو رفته‌ایم و اولویت ما این است که بتوانیم این سریال‌ها را به تولید برسانیم.

تخشید اضافه کرد: ساخت سریال «حضرت موسی(ع)» و «سلمان فارسی» برای ما در رسانه ملی اولویت دارد و آثاری هستند که قرار است پس از سریال‌های «معمای شاه» محمدرضا ورزی و «سرزمین کهن» کمال تبریزی جایگرین این سریال‌ها می‌شوند.

مدیرکل امور نمایش سیما تصریح کرد: در حال حاضر ساخت «سلمان فارسی» میرباقری را جدی کردیم و برآورد نگارش آن انجام شده است و اگر نگارش آن به حد مطلوبی برسد پیش تولید آن را شروع می‌کنیم و در ادامه همین روند به تعیین زمان تولید هم می‌رسیم.

تخشید افزود: در ساخت سریال‌های الف ویژه از نظر بودجه و امکاناتی از جمله  تصویربردار، صدابردار، بازیگر و ... محدودیت داریم و نمی‌توانیم بیش از دو سریال الف ویژه را با یکدیگر به تولید برسانیم.

وی یادآور شد: ما زمانی که سریال «معمای شاه» محمدرضا ورزی و «سرزمین کهن» کمال تبریزی را در دستور کار داریم ابتدا باید پخش این سریال‌ها به جایی برسند و بعد وارد ساخت سریال‌های دیگر شویم.

منبع: تسنیم

نقد و بررسی
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :

نظرات شما :
  تبلیغات